Frezowanie

Frezowanie jako jeden ze sposobów obróbki skrawaniem wykorzystywane jest do nadawania odpowiednich kształtów przedmiotom z metalu oraz tworzyw sztucznych. Polega ono na ruchu obrotowym narzędzia o wielu ostrzach (frezu), natomiast ruch posuwowy może być wykonywany w zależności od rodzaju frezarki zarówno przez narzędzie, jak i przez obrabiany przedmiot.

Firma Jacek Słowiński Jack oferuje:

N

Frezowanie CNC 2D

N

Frezowanie CNC 3D

N

Frezowanie na frezarkach manualnych

Frezowanie CNC 2D 3D

Frezowanie CNC wykonywane jest na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie.

Frezowanie 2D to standardowa obróbka powierzchni materiału wykonywana na określonej głębokości w jednej płaszczyźnie (XY).

Frezowanie 3D jak sama nazwa wskazuje odbywa się w trzech płaszczyznach (XYZ), co pozwala na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów z jeszcze większą precyzją.

Dzięki frezowaniu CNC jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa nie tylko pojedyncze elementy, lecz również wielkie serie zachowując niezwykłą dokładność i powtarzalność. W wyniku tego rodzaju obróbki otrzymujemy perfekcyjny wzór zgodny z jego prototypem. Zaletą tego rodzaju frezowania jest również najwyższa jakość produktu, czas wykonania i stosunkowo niewielki koszt usługi.

Frezowania na frezarkach manualnych

Frezowanie na frezarce manualnej odbywa się na takich samych zasadach jak w przypadku obróbki CNC. Główna różnica polega na sposobie sterowania, gdyż jak sama nazwa wskazuje, pracując na frezarce manualnej to pracownik wprowadza ręcznie dane wejściowe dotyczące pożądanego wymiaru i kształtu oraz umieszcza na niej element. Z kolei frezarka CNC nie wymaga ręcznego wprowadzania danych, ponieważ już raz wpisane za pomocą klawiatury są przechowywane w pamięci zewnętrznej. Ponadto frezarka manualna sterowana jest za pomocą różnych przycisków, dźwigni czy pokręteł, natomiast frezarka CNC obsługiwana jest przez mikrokomputer.

Firma Jacek Słowiński Jack dysponuje zaawansowanymi technologicznie frezarkami. Dbamy o to, aby każde zlecenie zostało wykonane solidnie w ustalonym z klientem terminie. Realizujemy zlecenia indywidualne i biznesowe.

Firma Jacek Słowiński Jack obszarem swojej działalności obejmuje miejscowość Domaszczyn oraz jej okolice, a także miasto Wrocław. Frezowanie metali i tworzyw sztucznych metodą CNC umożliwia wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów, gwarantując zadowolenie każdego klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Wrocławska 33 55-095 Domaszczyn

T

Jacek Słowiński JACK

ul. Wrocławska 33
55-095 Domaszczyn

tel.: 71 399 85 89
kom.: 604 332 339
kontakt@obrobkaskrawaniecnc.pl
NIP: 911-135-05-64